Vücut Bakımı

Palmer’s Skin Terapy Oil Ürün İncelemesi

Palmer’s Amerika’nın ilk doğal kakao yağı ve hindistan cevizi yağından oluşan cilt bakım ve saç bakım ürünleriyle bilinen en köklü markalarındandır.

Palmer’s Skin Terapy Oil Nedir?

Palmer’s Skin Terapy Oil ince çizgileri ve kırışıklıkları onarmaya yardımcı  içinde doğal yağlar, Retinol ve C vitamini bulunan cilt yenileyici yüz ve vücut yağıdır.

Palmer’s Skin Terapy Oil Ne İşe Yarar?

Palmer’s cilt yenileyici bakım yağı cildinizi onarır, ince çizgileri ve kırışıklıkları nemlendirerek cildin pürüzsüz bir yapıda kalmasını sağlar. İçeridiği kuşburnu kokusuyla cildinizde ferahlık sağlar.

Ciltte bulunan izleri, ve hasarlı bölgeleri onararak uzun süreli bakım sağlar.

İçinde bulunan bileşenler;

Saf Yağ Karışımı; (Susam Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Tatlı Badem Yağı, Macadamia Cevizi Yağı, Kayısı Yağı, Argan Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Kuşburnu Yağı, Camelina Yağı ve Ayçiçek Yağı): cildi yumuşatmak, pürüzsüzleştirmek ve dolgunlaştırmak için gerekli vitamin ve besinlerle zenginleştirilmiştir. cildi görsel olarak canlandırırken ve tonlarken;

Retinol; Gelişmiş yaşlanma karşıtı bileşen, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü ve pürüzlü cilt dokusunu azaltmaya yardımcı olur.

C Vitamini; Doğal antioksidan cildi ve koyu lekeleri aydınlatmaya yardımcı olur.

Palmer’s Skin Terapy Oil Nasıl Kullanılır?

Tüm cilt tipleri için uygun olan Skin Terapy Oil’i temiz cildinize 2 veya 3 kez nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

Palmer’s Skin Terapy Oil Fiyatı Nedir?

Palmer’s Skin Terapy Oil fiyatı 150 ml için 134 TL’dir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu