Genel

Tatil Çantası Bakım Ürünleri

Yaz aylarında tatilin en güzel tarafı bütün senenin yorgunluğunu taşıyan bedenimizi ve cildimizi rahatlatmak ve dinlendirmekten geçiyor. Ağır makyaj malzemelerinden uzak, cildimizi yormadan losyon bazlı ürünlerle bakım sağladığımız tatil zamanlarında bavulumuzun olmazsa olmazı bakım ürünlerini sizler için hazırladık.

Güneş Koruyucular

Tatil çantanızın en önemli bakım ürünü olan güneş koruyucularınızı seçerken uzun saatler güneş altında kalacağınızı varsayarak SPF 50+ ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle kuru cilt yapısına sahipseniz hafif nemlendirici özellikli güneş koruyucular cildinizi güneş ışınlarına karşı korurken aynı zamanda nem ihtiyacınızı da karşılayarak cildinizin gün boyu daha fresh kalmasını sağlayacaktır.

 

 

Güneş Sonrası Losyonlar

Tatilde güneş altında uzun saatler kaldığınız ve denize girdiğiniz zamanlarda tuzlu suyun etkisiyle güneş koruyucularınız etkisini azaltır ve cildiniz nemini kaybetmeye başlar. Gün sonunda cildinizin rahatlamasını ve nem ihtiyacını karşılamak için banyo sonrası cildinize uygulayacağınız after sun losyonlar cildinizin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlar. Gün sonu bakım rutininize mutlaka güneş sonrası losyonu eklemenizi tavsiye ederiz.

 

 

Saç Bakım Ürünleri

Yazın en çok yıpranan ve bakıma ihtiyacı olan saçlarınız için kurtarıcı ürünlerden bakım spreylerini tercih edebilirsiniz. Hem nem sağlayan hem de güneşin etkilerinden koruyan bakım spreyleri kolayca uygulanması ve kuruyan saçlarınıza nem sağlaması açısından tatil çantanızın vazgeçilmezlerinden olacaktır.

 

 

 

Dudak Bakım Ürünleri

Yüzünüzün en hassas bölgesi dudaklarınızı korumak ve bakım sağlamak için vitamin ve doğal yağlar içeren ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle yoğun nemlendirici ve güneş koruyucu etkili ürünleri tercih edebilirsiniz.

Başa dön tuşu